به منظور راحتی کار مراجعین، رژیم از طریق واتس اپ ارسال می شود. شماره واتس اپ مطب ۰۹۳۰۸۰۵۶۴۶۷ می باشد.لطفا موارد زیر به دقت خوانده و فقط بصورت تکست کامل شود: 👇🏻۱- اسم و فامیل؟۲- سن؟ وزن؟ قد؟۳- وضعیت تاهل؟۴- باردار هستید؟ شیردهی؟۵- سابقه بیماری ,هرگونه آلرژی یا حساسیت پوستی؟ کیست تخمدان؟ تیروئید؟فشار خون؟غلظت خون؟دیابت؟فیبروم؟داروی اعصاب؟تپش قلب یا بیماری قلبی ؟۶- آیا داروی خاصی استفاده میکنید؟۷-زخم معده؟یا هرگونه مشکل معده؟💰 نحوه پرداخت هزینه❗مبلغ صد و چهل هزار تومان برای دریافت رژیم یکماهه ( ۲ تا رژیم دوهفته ای ) به کارت زیر واریز کنید:🎨 شماره کارت: 6393461010110555بانک سینا بنام رضا راست منش و عکس فیش ارسالی را به همین شماره مطب واتس اپ کنید.📍 شما می توانید همه روزه ازشنبه تا چهارشنبه با ارسال فیش پرداختی، حدود عصر یا شب همان روز رژیم خود رادریافت کنید.⚠ و در آخر به دلیل حجم بالای پیام ها ویزیت به صورت نوبتی انجام می شود.

درمان هاي چاقي شكمي كدامند؟

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

به قلم دكتر رضا راست منش، دكتراي تخصصي تغذيه و رژيم درماني يك راه جديد هم براي لاغري موضعي وجود دارد كه در افرادي كه هنوز به مرز سالمندي و يائسگي نرسيده اند "ممكن" است جواب دهد و آن هم لاغري موضعي با رژيم هاي جامع نگر است.

درمان هاي چاقي شكمي كدامند؟

ورزش هاي علمي كه زير نظر متخصص كارشناس تربيت بدني انجام مي شوند، همچنين، بعضي از دستگاه هاي لاغري موضعي و همچنين جراحي هاي موضعي در برخي شرايط شديد، حسب نظر جراح متخصص؛ از جمله روش هاي درمان چاقي شكمي محسوب مي شوند. معمولا روش هاي ورزشي اندكي زمان بر هستند و طبيعتا بدون درد و عوارض هستند و از نظر هزينه معقول ترند. ليپوليز و ليپوساكشن هم تا التهاب ايجاد شده پس از عمل فروكش كند بعضا از يك ماه تا سه ماه زمان مي برند. از ديدگاه مراجع علمي، دستگاه هايي كه با ايجاد ضربه ها متواتر به پوست بدن باعث لاغري موضعي بشوند، هنوز اثربخشي كامل شان بررسي و منتشر نشده است. تزريق بعضي داروهاي زير جلدي به منظور لاغري موضعي با عوارض بسيار بدي از عوارض كبدي گرفته تا ناباروري و سرطان هم در مردان و هم در زنان ارتباط دارد.
و اما يك راه جديد هم براي لاغري موضعي وجود دارد كه در افرادي كه هنوز به مرز سالمندي و يائسگي نرسيده اند "ممكن" است جواب دهد و آن هم لاغري موضعي با رژيم هاي جامع نگر است.


نظرات

 
   
 
Captcha