به منظور راحتی کار مراجعین، رژیم از طریق واتس اپ ارسال می شود. قبل از هرنوع واریزی حتما اول بین 12 تا 3 ظهر با مطب تماس بگیرید. شماره های مطب 22750414 و 22750449 می باشد. هیچگونه پیامی خوانده نمی شود و فقط باید با شماره های اصلی مظب تماس بگیرید

 

 شماره واتس اپ مطب ۰۹۳۰۸۰۵۶۴۶۷ می باشد.

شماره کارت: 6393461010110555 بانک سینا بنام رضا راست منش و عکس فیش ارسالی را بعد از راهنمایی گرفتن از خانم منشی باید به همین شماره واتس اپ کنید.

هیچگونه پیامی خوانده نمی شود و فقط باید با شماره های اصلی مظب تماس بگیرید

 

کتاب هاي انگليسي دكتر راست منش

Psoriasis: Causes, Treatments, and Pathological Models
Jessica Jean, Martha Estrella Garcia-Perez, Simon Guerard, Roxane Pouliot
Nova Science Publishers, Incorporated, 2011

Psoriasis: Causes, Treatments, and Pathological Models Jessica Jean, Martha Estrella Garcia-Perez, Simon Guerard, Roxane Pouliot Nova Science Publishers, Incorporated, 2011

اين كتاب در سال 2001 توسط انتشارات Nova به چاپ رسيده و يك فصل كامل اين كتاب توسط دكتر راست منش نگاشته شده و در ضمن در همين فصل به فرضيه پتاسيم كورتيزول دكتر راست منش استناد شده است كه پيشتر از اين توسط مجله انگليسي زبان Medical Hypotheses به چاپ رسيده بود.

Nutrition in the Prevention and Treatment of Abdominal Obesity

Nutrition in the Prevention and Treatment of Abdominal Obesity

كتاب Nutrition in the Prevention and Treatment of Abdominal Obesity كه توسط رونالد راس برنده جايزه نوبل انگلستان به چاپ رسيده و در آن به مقاله دكتر راست منش در خصوص تاكيد بر لزوم بررسي تاثير اسيد لينولئيك در بيماران سرطاني استناد و اشاره شده است.

Probiotics and Prebiotics in Food, Nutrition and Health

Probiotics and Prebiotics in Food, Nutrition and Health

كتاب Probiotics and Prebiotics in Food, Nutrition and Health كه در آن به فرضيه پيشرفته و پيشرو دكتر راست منش، پروفسور ماروتا و پروفسور ياداو در خصوص استفاده از پروبيوتيك ها براي افزايش اثربخشي واكسيناسيون ايدز استناد و استدلال شده است.

Potassium Nutrition: In Heart Disease, Rheumatoid

Potassium Nutrition: In Heart Disease, Rheumatoid

كتاب Potassium Nutrition: In Heart Disease, Rheumatoid تاليف چالرز وبر كه در آن به فرضيه مشهور كورتيزول-پتاسيم دكتر راست منش استناد شده است.

Microbial Endocrinology

Microbial Endocrinology

كتاب Microbial Endocrinology كه در آن به مقاله Understanding the role of gut microbes and probiotics in obesity: how far are we? استناد شده است.

The Human Microbiome Textbook

The Human Microbiome Textbook

در كتاب زير مجددا به فرضيه مشهور HPLP دكتر راست منش استناد شده اشت. يكي از دلايل چاقي، ‌افزايش باكتري هاي باكتروئيدتس روده نسبت به باكتري هاي فيرميكوتس روده است. از آنجاييكه برخي تركيبات فرموله شده گياهان بومي ايران به صورت دمكرده مي توانند در مدت زمان كوتاه از طريق بهبود تعادل جمعيت باكتري هاي فيرميكوتس باعث تسريع شگفت آور در بهبود روند كاهش وزن شوند،‌ مي توان از دمكرده اين گياهان به طور بسيار موثري براي كنترل چاقي استفاده كرد. اين فرضيه در دانشگاه هاي آمريكا تدريس مي شود و براي داونلود فيلم آموزشي ياد شده كافي است كلمه كليدي Firmicutes را در يوتيوب وارد نماييد.

Textbook of Natural Medicine

Textbook of Natural Medicine

كتاب Textbook of Natural Medicine كه فرضيه مشهور كورتيزول-پتاسيم دكتر راست منش را به چاپ رسانده است. در اين فرضيه، دكتر راست منش عنوان مي نمايد كه كمبود پتاسيم از رهگذر كاهش كورتيزول ممكن است باعث تشديد آرتريت روماتوئيد بشود و پيشنهاد مي نمايد كه مكمل ياري با پتاسيم در ان دسته از بيماران مبتلا به آرتريت روماتوئيد كه كمبود پتاسيم مشهود دارند به كاهش قابل توجه درد كمك مي كند

Immunonutrition: Interactions of Diet, Genetics, and Inflammation

Immunonutrition: Interactions of Diet, Genetics, and Inflammation

كتاب Immunonutrition: Interactions of Diet, Genetics, and Inflammation كه فرضيه دكتر راست منش و پروفسور آلن بائر در خصوص احتمال افزايش حساسيت پوستي در بيماران مبتلا به لوپوس در پي مصرف فورانوكومارين ها را چاپ نموده است.

Issues in Pharmacology, Pharmacy, Drug Research, and Drug Innovation

Issues in Pharmacology, Pharmacy, Drug Research, and Drug Innovation

در كتاب زير كه توسط Scolarlyeditions به چاپ رسيده به فرضيه دكتر راست منش استناد شده كه طي آن به حاكميت فرضيه دوپامين در بيماري بيش فعالي كودكان هشدار داده شده است.

Polyphenols in Human Health and Disease

Polyphenols in Human Health and Disease

فصل چهل و سوم كتاب Polyphenols in Human Health and Disease كه توسط دكتر Gulcin Celep و پروفسور Marotta تدوين شده و توسط انتشارات King College London تحت ويرايش پروفسور سر رونالد واتسون برنده جايزه نوبل انگلستان به چاپ رسيده است.